facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

политика конфиденциальности

 Lūdzam uzmanīgi izlasīt šo politiku pirms šīs vietnes lietošanas. Šajā politikā AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” (turpmāk – LATVIJAS MAIZNIEKS) izskaidro, kādas sīkdatnes tiek izmantotas un kādā nolūkā. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka Jūs pieņemat šo politiku. Ja Jūs neakceptējat šo politiku, lūdzam nelietojiet šo vietni.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir maza apjoma faili, kas, izmantojot mājas lapu, tiek ielādētas lietotāja ierīcē.

Jūs variet pamanīt dažādu sīkdatņu klātbūtni, kas rodas apmeklējot mājas lapu. Mūsu mājas lapā tiek izmantotas četru veidu sīkdatnes:

Teheniskās sīkdatnes
lai nodrošinātu klientiem inovatīvu un draudzīgu vietni, LATVIJAS MAIZNIEKS izmanto tehniskās sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes funkcionēšanu. Reklāmas kampaņu laikā, kad noris loterija, sīkdatne ļauj veikt reģistrāciju mājaslapā.

Analītiskās sīkdatnes
Tiek izmantotas, lai labāk saprastu, kā apmeklētājs izmanto vietni, kā arī lai uzlabotu vietnes funkcionēšanu. Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par apmeklētāju skaitu mūsu mājas lapā, par datumu un laiku, par aktivitātes soļiem - lietotāju rīcību, kas tiek izdarīti mājas lapas vietnē. Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas popularizēšanas kampaņām tiešsaistē, lai analizētu lietotāja rīcību, kad tiek pārraidīta reklāma.

Reklāmas sīkdatnes
Mūsu mērķis ir nodrošināt LATVIJAS MAIZNIEKS mājas lapas apmeklētājus ar informāciju, kas tiek darīts ne tikai ar mājas lapas saturu, bet arī izmantojot reklāmas.
Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai sekotu cik daudz apmeklētāji nospiež uz reklāmām, sekojam līdzi vietnes apmeklējuma skaitam reklāmas kampaņu laikā utt.
 
Sīkdatņu izmaiņas

Sīkdatnes ir iespējams pārvaldīt, lietotājs var izvēlēties atļautās un aizliegtās sīkdatnes, vai izdzēst ikvienas pārlūkprogrammas uzstādījumos. Pēc sīkdatņu izdzēšanas ne mēs, ne viena cita mājaslapa, nebūs spējīga saņemt informāciju par lietotāju vai tā veiktajām darbībām.