facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” piekto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Latgales reģionā

24.04.2019
AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” piekto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Latgales reģionā

1. martā SEB Inovāciju centrā tika pasniegtas ikgadējās “CV Online Latvia” rīkotās aptaujas “TOP Darba devējs 2018” balvas. AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” piekto reizi tika atzīts par labāko darba devēju Latgales reģionā. Šobrīd lielākajā maizes ceptuvē Latvijā ir nodarbināti 270 darbinieki, kas ir par 8% vairāk kā 2018. gada sākumā.

“Saņemot “TOP Darba devējs 2018” balvu, esam neizsakāmi gandarīti. Latiņa ir uzstādīta augstu. Visiem saviem darbiniekiem cenšamies nodrošināt labus darba apstākļus un vidi, kurā ir patīkami strādāt. Esam pateicīgi par izrādīto atzinību, noteikti neatkāpsimies no saviem mērķiem un turpināsim attīstīties, lai veidotu jaunas darba vietas Latgales reģionā,” stāsta uzņēmuma valdes loceklis Māris Daude.

“TOP darba devējs” ir ikgadēja aptauja par Latvijas iekārotākajiem un labākajiem darba devējiem, kuru organizē vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujas ietvaros darba devēji tiek nominēti vairākās kategorijās, un katru gadu balsojumā piedalās vairāki tūkstoši darba ņēmēju, kas padara to par uzticamāko un vērienīgāko darba devēju topu Latvijā. Aptaujas galvenais mērķis ir noskaidrot iepriekšējā gada iekārojamāko Latvijas darba devēju, kas pirmais nāk prātā darba ņēmējiem, kā arī labākos darba devējus biznesa sektoros un reģionos. 2018. gada sākumā AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” tika nodarbināti 250 darbinieki, bet 2019. gada sākumā par 8% vairāk – 270 darbinieki.

A/S „LATVIJAS MAIZNIEKS” pirmsākumi meklējami 1968. gadā, kad tika dibināts Daugavpils maizes kombināts. Šobrīd „LATVIJAS MAIZNIEKS” ir lielākais maizes ražošanas uzņēmums Latvijā. Jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar labākajām Latvijas maizes cepšanas tradīcijām ļauj produktiem saglabāt nemainīgi labu garšu un kvalitāti. Maizes sērija „Zeltene”, "Gaisīgā grieķu jogurta maize", "Īstenā" rudzu maize, sēklu maizes “Pavasara”, “Sabile”, “Līgatne”, tostermaize “Vita!” ir iecienītākie “LATVIJAS MAIZNIEKS” produkti. Arī jaunais zīmols „Maiziņš” jau paguvis kļūt par vienu no iecienītākajām izvēlēm Latvijas ģimeņu vidū.