facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

Par mums

 

LATVIJAS MAIZNIEKS – tradīcijām bagātākā maizes ceptuve


Katrā ēdienreizē, visā Latvijā – maizīte, ko cepušas mūsu meistaru prasmīgās rokas!


Veiksmīgs labāko tradīciju un jaunāko tehnoloģiju apvienojums – tāds ir Latvijas Maiznieks ceptās gardās maizes noslēpums. Ceptuve, kas nepārtraukti darbojas jau kopš 1968. gada, laika gaitā piedzīvojusi daudzas pārmaiņas, kļūstot par vienu no lielākajām maizes ceptuvēm valstī. Latvijas Maiznieks panākumi balstās uz to, ka maizes meistari – tehnologi – rūpīgi seko visiem jauninājumiem, ieviešot progresīvas tehnoloģijas un vienlaikus saglabājot vecās maizes cepšanas tradīcijas. Tā Latvijas Maiznieks nodrošina lielisku kvalitāti un nemainīgi labu garšu. „Zeltene”, „Vita!”, „Melnā”, „Īstenā”, "Maiziņš","Latvijas Graudu" un „Galda” – jā, tā ir Latvijas Maiznieks maize! Lai Latvijas Maiznieks ceptā maize vienmēr garšotu labi, tehnologi izmanto tikai īpaši augstvērtīgas izejvielas – tāpēc mūsu maize smaržo un garšo tikpat labi kā bērnībā. Īsta maizes smarža un garša apvienojumā ar augstāko kvalitāti!


Latvijas maize no Latvijas Maiznieks.


 • Vērtības     
          
       Cilvēks
       Mums ir atvērtas un savstarpēji uzticamas attiecības ar cilvēkiem gan uzņēmumā, gan ārpus tā.

       Kvalitāte
       Mēs pastāvīgi pieņemam jaunus izaicinājumus, lai pilnveidotu produktu kvalitāti.

       Attīstība
       Mēs neapstājamies pie sasniegtā, pastāvīgi meklējam jaunas izaugsmes iespējas, apgūstam un ieviešam jaunākās tehnoloģijas.

       Rūpes
       Mēs uzskatām, ka panākumi uzņēmējdarbībā ir atkarīgi ne tikai no profesionālajām iemaņām, bet arī no sociālās atbildības.


 • Vīzija

       Gādāt par to, lai augstākās kvalitātes produkti būtu pieejami ikvienam un katru dienu.


 • Misija

       Nepārtraukti attīstīties ieviešot inovācijas it visā ko darām.