facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

Par mums

 

LATVIJAS MAIZNIEKS – tradīcijām bagātākā maizes ceptuve


Katrā ēdienreizē, visā Latvijā – maizīte, ko cepušas mūsu meistaru prasmīgās rokas!


AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” pirmsākumi meklējami 1968. gadā, kad tika dibināts Daugavpils maizes kombināts. Šobrīd „LATVIJAS MAIZNIEKS” ir lielākais maizes ražošanas uzņēmums Latvijā. Jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar labākajām Latvijas maizes cepšanas tradīcijām ļauj produktiem saglabāt nemainīgi labu garšu un kvalitāti. Maizes sērija „LATVIJAS ZELTENE”, “LATVIJĀ CEPTS”, "ĪSTENĀ” rudzu maize, LIELMAIZE, porcijmaižu sērija “Maiziņš” ir iecienītākie “LATVIJAS MAIZNIEKS” produkti.

2019. gadā uzņēmums nāca klajā ar diviem jauniem zīmoliem - “Latvijas Graudu maize”, kura produkti ir paspējuši izpelnīties atzinību Latvijas iedzīvotāju vidū, kā arī zīmols “IZCEP PATS”, kas katram pašam sniedz iespēju mājas apstākļos izcept svaigu maizi un smalkmaizītes.

2022. gadā tapa jauns zīmols "Jumis", kas apvieno senlatviskas receptūras rudzu maizes un "LATVIJAS TOST MAIZE" ar deviņām dažādu veidu tostermaizēm.


Latvijas maize no Latvijas Maiznieks.


 • Vērtības     
          
       Cilvēks
       Mums ir atvērtas un savstarpēji uzticamas attiecības ar cilvēkiem gan uzņēmumā, gan ārpus tā.

       Kvalitāte
       Mēs pastāvīgi pieņemam jaunus izaicinājumus, lai pilnveidotu produktu kvalitāti.

       Attīstība
       Mēs neapstājamies pie sasniegtā, pastāvīgi meklējam jaunas izaugsmes iespējas, apgūstam un ieviešam jaunākās tehnoloģijas.

       Rūpes
       Mēs uzskatām, ka panākumi uzņēmējdarbībā ir atkarīgi ne tikai no profesionālajām iemaņām, bet arī no sociālās atbildības.


 • Vīzija

       Gādāt par to, lai augstākās kvalitātes produkti būtu pieejami ikvienam un katru dienu.


 • Misija

       Nepārtraukti attīstīties ieviešot inovācijas it visā ko darām.