facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

“Grieķu jogurta maize” saņem Latvijas gada veiksmīgākā produkta apbalvojumu

24.03.2018
“Grieķu jogurta maize” saņem Latvijas gada veiksmīgākā produkta apbalvojumu

Uzņēmuma “Nielsen” organizētajā pētījumā par aizvadītā gada veiksmīgākajiem jaunajiem produktiem LATVIJAS MAIZNIEKA “Grieķu jogurta maize” atzīta par Latvijas veiksmīgāko jauno produktu kategorijā “Maizes izstrādājumi”.

Uzņēmums “Nielsen” ik gadu organizē pētījumu par aizvadītā gada veiksmīgākajiem jaunākajiem produktiem, kurā tiek apkopoti pārdošanas dati un veikta patērētāju aptauja dažādu jauno produktu kat egorijās.Šis “Grieķu jogurta maizei” nav vienīgais apbalvojums, jo pagājušā gada izstādē „Riga Food 2017” tā ieguva pirmo vietu un zelta medaļu kategorijā „Iepakojums maizei un bakalejas izstrādājumiem”.

LATVIJAS MAIZNIEKS ir lielākā maizes ceptuve valstī, un tās pirmsākumi meklējami 1968. gadā, kad tika dibināts Daugavpils maizes kombināts. Jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar labākajām Latvijas maizes cepšanas tradīcijām, ļauj uzņēmuma ražotajiem produktiem saglabāt nemainīgi labu garšu un kvalitāti. Tumšās maizes „Zeltene” un “Īstenā”, baltmaize “Galda”, sēklu maizes “Pavasara”, tostermaize “Vita!” ir iecienītākie produkti.