facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

Jau otro gadu pēc kārtas par labākajiem tiek atzīti LATVIJAS MAIZNIEKA jaunie produkti

20.08.2019
Jau otro gadu pēc kārtas par labākajiem tiek atzīti LATVIJAS MAIZNIEKA jaunie produkti

Starptautiskā tirgus un patērētāju pētījumu uzņēmuma Nielsen rīkotajā gada balvā „Labākais jaunais produkts 2018” maizes izstrādājumu kategorijā uzvaras laurus plūcis LATVIJAS MAIZNIEKA siera “Maiziņš”. Prestižo apbalvojumu uzņēmums saņem jau otro gadu pēc kārtas.

Produktu sērijā “Maiziņš” šobrīd ir astoņu veidu porciju maizītes, tostarp rudzu, sēklu, proteīna, grieķu jogurta u.c. Pavasarī porcijmaižu sērijai pievienosies arī burgera “Maiziņš”. Lai izveidotu jauno produktu līniju, kas ir viena no jaudīgākajām Baltijā, uzņēmuma attīstībā iepriekšējos divos gados investēti vairāk nekā 5,5 miljoni eiro.

Jaunās sērijas produkti nepilna gada laikā ir kļuvuši par vienu no iecienītākajām izvēlēm Latvijas ģimeņu vidū. Pircēji novērtē “Maiziņa” ērto izmēru un lietošanu. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka porcijmaižu sastāvā izmantotas dabīgas sastāvdaļas, kas veselīga dzīvesveida piekritējiem ir ļoti būtiski. Augstais šķiedrvielu, sēklu un olbaltumvielu sastāvs palīdz saglabāk enerģijas līmeni visas dienas garumā, un dažādo garšu izvēles iespējas ļauj katram atrast savu iecienītāko.

“Esam nopietni strādājuši pie tirgus pētījumiem, lai noskairdotu, kādas ir jaunākās tendences un patērētāju maizes ēšanas paradumi. Tieši tāpēc investējām uzņēmuma iekārtu attīstībā un izveidojām jauno porcijmaižu sēriju “Maiziņš”. Esam tiešām gandarīti, uzzinot, ka siera “Maiziņš” ir ieguvis balvu kā labākais jaunais produkts. Cilvēki un ēdināšanas uzņēmumi ir iecienījuši mūsu produktus un aizvien pārliecināmies, ka izvēlētais attīstības virziens ir pareizs,“ stāsta LATVIJAS MAIZNIEKA valdes loceklis Māris Daude.

Arī iepriekšējos gados uzņēmumam ir izdevies ieviest jaunus un atzītus produktus. 2017. gadā par veiksmīgāko jauno produktu tika atzīta “Grieķu jogurta maize” un “Īstenā rudzu maize” iekļuvusi piecu pārdotāko rudzu maižu sarakstā.

uploaded picture

uploaded picture

uploaded picture