facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

KIA Sportage loterijā „Uzcep sev džipu” laimējusi Nargisa Iliško no Daugavpils

19.03.2017
KIA Sportage loterijā „Uzcep sev džipu” laimējusi Nargisa Iliško no Daugavpils

LATVIJAS MAIZNIEKA loterijā „Uzcep sev džipu”, kas norisinājās no šī gada 9. janvāra līdz 19. martam, galveno balvu, jaunu automašīnu KIA Sportage, laimējusi Nargisa Iliško no Daugavpils. Loterijas uzvarētāja kopumā bija reģistrējusi 15 čekus un tieši pirmais izrādījās veiksmīgais. Kopumā loterijai tika reģistrēti vairāk nekā 100 000 čeku.

Automašīna KIA Sportage laimētājai tika pasniegta 24. martā autosalonā FORUM AUTO, Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 101, piedaloties FORUM AUTO un LATVIJAS MAIZNIEKA pārstāvjiem.

“LATVIJAS MAIZNIEKS loterijā piedalījos pirmo reizi. Pirmo čeku piereģistrēju loterijas pirmajā dienā - 9. janvārī – sava tēva dzimšanas dienā un tas izrādījās laimīgais. Autovadītāja apliecības man gan vēl nav, bet tagad noteikti būs iemesls to nokārtot. Tikmēr ļaušu sevi vizināt radiniekiem un darba kolēģiem,” stāsta loterijas galvenās balvas ieguvēja Nargisa Iliško. Īpaši priecīgs par iegūto laimestu ir Nargisas dēls Aleks.

“Šis ir īpaši priecīgs brīdis, jo galvenās balvas ieguvēja ir no Latgales, no Latvijas Maiznieka dzimtās pilsētas Daugavpils. Šī ir jau sestā automašīna, ko esam nodevuši kādam no savas produkcijas cienītājiem. Šobrīd aktīvi strādājam pie jauniem produktiem un marta mēnesī esam iepazīstinājuši savus pircējus ar jaunu tortes zīmolu “Tortniece”. Gada nogalē plānojam paplašināt arī maizes produktu klāstu,” stāsta LATVIJAS MAIZNIEKA pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs Māris Daude.

Loterijā varēja piedalīties ikviens, kurš akcijas laikā iegādājās kādu no LATVIJAS MAIZNIEKA sēklu maizēm „Sabile”, „Rundāle” vai „Līgatne” un reģistrēja pirkuma čeku akcijas mājaslapā. Visu balvu ieguvēju vārdi izlasāmi mājaslapā http://www.maiznieks.lv/loterija/ un LATVIJAS MAIZNIEKA Facebook profilā.

Pircēju iecienītās LATVIJAS MAIZNIEKA “Sabiles”, „Rundāles” un „Līgatnes” sēklu maizes tiek ražotas no augstvērtīgām izejvielām pēc īpaši izstrādātajām receptūrām. LATVIJAS MAIZNIEKA sēklu maizes radītas iedvesmojoties no senām tradīcijām, un paaudzēm krātas pieredzes.

uploaded picture

uploaded picture