facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

LATVIJAS MAIZNIEKA rīkotajā loterijā automašīnu KIA Sportage laimējis Vladimirs Boļšakovs no Mārupes

04.12.2016
LATVIJAS MAIZNIEKA rīkotajā loterijā automašīnu KIA Sportage laimējis Vladimirs Boļšakovs no Mārupes

No šī gada 12. septembra līdz 4. decembrim norisinājās LATVIJAS MAIZNIEKA loterija „Uzcep sev džipu”, kurā galvenā balva bija jauna automašīna KIA Sportage. Izlozes rezultātā noskaidrots, ka par tās ieguvēju ir kļuvis Vladimirs Boļšakovs no Mārupes, kurš loterijai bija reģistrējis 13 čekus. Loterijā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits.

Automašīnas KIA Sportage laimētājam galvenā balva tika pasniegta 8. decembrī autosalonā FORUM AUTO, Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 101, piedaloties FORUM AUTO un LATVIJAS MAIZNIEKA mārketinga nodaļas pārstāvjiem.

“Kad saņēmu zvanu par laimestu loterijā, domāju, ka tas ir joks. Pa īstam aptvēru to tikai nākamajā dienā. Tā kā dzīvoju Mārupes novadā, tad praktiski katru dienu braukāju garām pie FORUM AUTO izstādītajai loterijas automašīnai. Jau kādu laiku vēlējāmies nomainīt savu 20 gadus veco ģimenes automašīnu pret jaunu. Neticami, bet tādas lietas tomēr notiek,” pēc balvas saņemšanas komentē galvenās balvas ieguvējs Vladimirs Boļšakovs, kurš turpmāk ar auto plāno doties gan ikdienas darba darīšanās, gan vizināt ģimeni – sievu un meitas.

„Šī jau ir piektā reize, kad saviem pircējiem piedāvājam iespēju laimēt jaunu automašīnu. Šoreiz, par godu apaļai izlozei, nolēmām izspēlēt kaut ko īpašu – iecienīto KIA Sportage džipu. Interese par iespēju laimēt jaunu automašīnu ar katru reizi pieaug - šoreiz dalībai loterijā tika reģistrēts rekordliels skaits čeku. Centīsimies arī turpmāk sagādāt lieliskus pārsteigumus savas produkcijas cienītājiem,” sola LATVIJAS MAIZNIEKA pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs Māris Daude.

Loterijā varēja piedalīties ikviens, kurš akcijas laikā iegādājās kādu no LATVIJAS MAIZNIEKA „Zeltene” maizēm un reģistrēja pirkuma čeku akcijas mājaslapā. Papildus automašīnai loterijas ietvaros tika izlozēti 12 laimētāji, kuri katrs ieguva 500 eiro naudas balvu. Laimētāju vārdi izlasāmi mājaslapā www.maiznieks.lv/loterija un LATVIJAS MAIZNIEKA Facebook profilā.

Pircēju iecienītā LATVIJAS MAIZNIEKA “Zeltenes” maize tiek ražota no augstvērtīgām izejvielām pēc īpaši izstrādātajām receptūrām. Starp „Zeltenes” sērijas produktiem ir tādi, kuri satur maz cukura, tauku un ir lielisks šķiedrvielu avots. Divām no šīs sērijas maizēm ir piešķirta kvalitātes zīme “Zaļā karotīte” (“Zeltene saldā baltmaize” un “Zeltene Dienišķā baltmaize”) un vēl divām – „Bordo karotīte” (“Zeltene saldskābā maize” un “Ķirbju maize Zeltene”), tas nozīmē, ka šiem produktiem netiek pievienotas “E” vielas un tie nesatur ģenētiski modificētus organismus.

uploaded picture

uploaded picture