facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

LATVIJAS MAIZNIEKA simtgades loterijā jaunu automašīnu laimējusi pensionāre no Rīgas

24.12.2018
LATVIJAS MAIZNIEKA simtgades loterijā jaunu automašīnu laimējusi pensionāre no Rīgas

Latvijas simtgadei veltītajā LATVIJAS MAIZNIEKA loterijā, kas norisinājās no šī gada 11. septembra līdz 3. decembrim, galveno balvu, jaunu automašīnu “KIA Sportage”, laimējusi Ieva Kaušele no Rīgas. Uzvarētāja to raksturo kā īstu Ziemassvētku brīnumu, jo loterijai bija reģistrējusi tikai vienu čeku.

“Protams, no sākuma bija neticība un pārsteigums - gan man pašai, gan maniem tuvākajiem. Šī man ir brīnišķīga Ziemassvētku, dzimšanas un vārda dienas dāvana vienā. Šodien mani mājās vedīs meitas vīrs, bet turpmāk ar automašīnu braukšu pati,” emocijās pēc laimesta saņemšanas dalījās 66 gadus vecā Ieva Kaušele, kura tieši šogad bija jaunas automašīnas meklējumos, bet nu varēs pa Rīgas ielām pārvietoties ar jauno “KIA Sportage”.

“Vēlējāmies Latvijas 100 gadi kādam padarīt vēl īpašāku, tāpēc mums ir patiess prieks, ka varējām Ievai sagādāt jaunu automašīnu. Šādas loterijas mums jau ir kā tradīcija, bet Latvijas 100 gadē sajūtas ir vēl patīkamākas. 100 gades tematiku izmantojā arī “Zeltenes” maižu iepakojumos, lai katru reizi iegādājoties kādu no “Zeltenēm”, pircējiem būtu svētku sajūta. Esam pateicīgi saviem pircējiem par milzīgo atsaucību - redzam, ka loterijas dalībnieku skaits ar katru gadu palielinās un cilvēki arvien biežāk arī ikdienā izvēlas tieši “Zeltenes” maizi, kas ražota tepat Latvijā,” pastāstīja Māris Daude, LATVIJAS MAIZNIEKA pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs.

Bez galvenās balvas - KIA Sportage automašīnas - loterijas ietvaros katru dienu tika izlozētas 100 eiro naudas balvas. Loterijā varēja piedalīties ikviens, kurš akcijas laikā iegādājās kādu no LATVIJAS MAIZNIEKA maižu sērijas „Zeltene” produktiem un reģistrēja pirkuma čeku akcijas mājaslapā. Visu balvu ieguvēju vārdi publicēti mājaslapā http://maiznieks.lv/loterija/laimetaji/ un LATVIJAS MAIZNIEKA Facebook profilā http://www.facebook.com/latvijasmaiznieks.