facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

Zeltenes loterijā jaunu automašīnu KIA Sportage laimējis rīdzinieks Armands Ādamsons

27.11.2017
Zeltenes loterijā jaunu automašīnu KIA Sportage laimējis rīdzinieks Armands Ādamsons

Latvijas simtgadei veltītajā LATVIJAS MAIZNIEKA loterijā, kas norisinājās no 2017. gada 11. septembra līdz 21. novembrim, galveno balvu, jaunu automašīnu KIA Sportage, laimējis Armands Ādamsons no Rīgas. Uzvarētājs loterijai bija reģistrējis 17 čekus un tieši pirmais izrādījās veiksmīgais.

Automašīna KIA Sportage laimētājam tika pasniegta 27. novembrī Rīgā, autosalonā FORUM AUTO, piedaloties FORUM AUTO un LATVIJAS MAIZNIEKA pārstāvjiem.

“Šādu laimestu esmu laimējis pirmo reizi dzīvē un jāatzīst, ka ar ģimeni jau sen sapņojām, ka reiz iegādāsimies jaunu automašīnu, jo pēdējos gados iegādātajās automašīnās ir nācies vilties. Sapnis ir piepildījies ātrāk nekā plānots. Ģimene pret piedalīšanos loterijā izturējās skeptiski, bet, neskatoties uz to, es turpināju reģistrēt čekus. Tā ir lieliska dāvana man un sievai Ingai sudrabkāzās, ko atzīmējām tieši šogad,” emocijās pēc laimesta saņemšanas dalījās Armands Ādamsons, kurš turpmāk ar jauno automašīnu būs redzams pārvietojamies Rīgas ielās.

“Šī akcija bija īpaši veltīta Latvijas simtgades tematikai, kas kopš loterijas sākuma rotā “Zeltenes” tumšās maizes iepakojumus. Esam pateicīgi saviem pircējiem par milzīgo atsaucību, jo loterijai tika piereģistrēti vairāk nekā 100 000 čeku,” pastāstīja Māris Daude, LATVIJAS MAIZNIEKA pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs. Bez galvenās balvas – KIA Sportage automašīnas - loterijas ietvaros 70 dienas pēc kārtas tika izlozētas 100 eiro naudas balvas. Loterijā varēja piedalīties ikviens, kurš akcijas laikā iegādājās kādu no LATVIJAS MAIZNIEKA loterijas produktiem: Sēklu maize „Zeltene”, Saldskābā maize „Zeltene”, Rudzu maize „Zeltene”, Formas maize ar sēklām „Zeltene” vai Rudzu rikas „Zeltene” un reģistrēja pirkuma čeku akcijas mājaslapā. Visu balvu ieguvēju vārdi publicēti kampaņas mājaslapā http://www.maiznieks.lv/loterija/ un LATVIJAS MAIZNIEKA Facebook profilā.

uploaded picture

uploaded picture